השכלה גבוהה

טיפים למלגות לתושבי דימונה

לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית ריכזנו עבורכם מספר טיפים להגשת מלגות:
1. תמיד להגיש – מקסימום מחלקי המלגה יחליטו שאתם לא מתאימים וידחו אתכם.

2. גם אם כתוב שאסור לשלב מלגות – עד הקבלה למלגה אתם לא צריכים לדווח שאתם מגישים למלגות נוספות. לכן כדאי להגיש לכלל המלגות הרלוונטיות לכם ואחרי שתתקבלו תוכלו להחליט איזו מלגה עדיפה ורלוונטית יותר.

3. חשוב להבין שמלגה בה יש התנדבות מהווה ניסיון מקצועי כמו עבודה ויכולה להיחשב לכם כניסיון תעסוקתי.

4. נכון שהגשת מלגה כוללת לא מעט טפסים אבל לא צריך להתייאש לרוב הטפסים חוזרים על עצמם. לכן כדאי לסדר את כל הטפסים הנדרשים בתיקייה מסודרת.

5. אל תחכו לתאריך האחרון כדי לאסוף את כל הטפסים הנדרשים ולהגיש אותם למלגה ממש לקראת הסגירה שלה. מומלץ לרכז את כל הטפסים כמה שיותר מוקדם ולהגיש אותם בצורה מסודרת.

6. טפסי ההגשה חוזרים על עצמם ברוב המלגות לכן מומלץ להכין תיקייה מראש עם המסמכים: אישור לימודים, אישור על גובה שכר לימוד, צילומי ת.ז של הסטודנט וההורים, תמצית רישום אוכלוסין או אישור תושבות, אישור ניהול חשבון וכו'.

7. במידה ומבקשים מכם קורות חיים ו/או מכתב אישי תדאגו להתאים אותם למלגה אותה אתם מגישים, ותכתבו בצורה עניינית וממוקדת. יש לפרט על מצב סוציואקונומי בבית, שירות צבאי, רקע התנדבותי ותעסוקתי ובגדול לספר למה מגיעה לכם המלגה.

8. במידה ובעת הגשת הטפסים לא נדרש להגיש מכתב אישי, כדאי לכתוב פסקה אישית קצרה בה תסבירו בצורה עניינית למה לדעתכם כדאי לקבל אתכם למלגה.

9. מוזמנים להיעזר בחוברת המלגות לשנת תשפ"ד שלנו, בקישור הזה: https://jo.my/gk6lkz

10. בואו להתייעץ איתנו – ניתן להשאיר פרטים כאן למטה ↓

מתלבטים בנוגע למלגה שמתאימה לכם?

מרכז צעירים דימונה מזמין אתכם להתייעץ, לקבל טיפים מנצחים ולמצוא את המלגה שמתאימה בול לכם!

והכל, ללא עלות, בשיחה עם רכזת הישגים בדימונה, שמטפלת בכל נושאי ההשכלה הגבוהה.

השאירו פרטים ורכזת השכלה גבוהה תחזור אליכם: